»Vijesti - Guns'n'Roses ...
»
  https://www.gitare.info/page.php?id=26478

Autor: Rudi, Dodano: 02-06-2021 07:11.
... od 31. srpnja, Axl Rose, Slash i ostatak Guns N 'Roses-a vratit će se na stadione i arene diljem Sjedinjenih Država. Nastavljaju svoju epsku turneju nakon okupljanja, a sa sobom dovode i specijalnog gosta Mammoth WVH (Wolfgang Van Halen projekt, koji će svoj debitantski album objaviti 11. lipnja).
Europska turneja je prolongirana za ljeto 2022.

Datumi američke turneje:

********* Festival Date/Mammoth WVH Not Performing

Sat Jul 31 – Hershey, PA – Hersheypark Stadium
Tue Aug 03 – Boston, MA – Fenway Park
Thu Aug 05 – East Rutherford, NJ – MetLife Stadium
Sun Aug 08 – Detroit, MI – Comerica Park
Wed Aug 11 – Fargo, ND – FargoDome
Fri Aug 13 – Missoula, MT – Washington-Grizzly Stadium
Mon Aug 16 – Commerce City, CO – DICK’S Sporting Goods Park
Thu Aug 19 – Los Angeles, CA – Banc of California Stadium
Sun Aug 22 – Portland, OR – Moda Center
Wed Aug 25 – San Jose, CA – SAP Center at San Jose
Fri Aug 27 – Las Vegas, NV – Venue to be announced
Mon Aug 30 – Phoenix, AZ – Phoenix Suns Arena
Wed Sep 01 – Dallas, TX – American Airlines Center
Sat Sep 04 – Napa, CA – BottleRock Napa Valley**************
Wed Sep 08 – Indianapolis, IN – Lucas Oil Stadium
Sat Sep 11 – Atlantic City, NJ – Hard Rock Live at Etess Arena
Sun Sep 12 – Atlantic City, NJ – Hard Rock Live at Etess Arena
Thu Sep 16 – Chicago, IL – Wrigley Field
Sat Sep 18 – Milwaukee, WI – American Family Insurance Amphitheater | Summerfest
Tue Sep 21 – St. Paul, MN – Xcel Energy Center*
Thu Sep 23 – Columbus, OH – Schottenstein Center*
Sun Sep 26 – Baltimore, MD – Royal Farms Arena*
Wed Sep 29 – Raleigh, NC – PNC Arena*
Sat Oct 02 – Hollywood, FL – Hard Rock Live Arena*
Sun Oct 03 – Hollywood, FL – Hard Rock Live Arena*

Datumi europske turneje:


Za promjenu poslušajmo predgrupu Guns-a --- Mammoth !!!

Preuzeto sa: Gitare.Info